KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12286449

nr 1228 6449

Akvarell

Sara Adolfson, Träd, Signerad, 45x37

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:23:21

13/1 17:23:49 1      Vinnande bud